Facebook
multizakup.pl

Pomoc

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z serwisem Multizakup, skorzystaj z zawartej tutaj pomocy.

Wyszukiwarka

Zaawansowana wyszukiwarka AllegroW gąszczu aukcji na Allegro czasami trudno się poruszać. Tym bardziej jest to utrudnione, gdy chcemy kupić wiele przedmiotów za jednym razem, płacąc za przesyłkę tylko raz. Dzięki serwisowi Multizakup staje się to dziecinnie łatwe. Wystarczy wpisać wszystkie poszukiwane przez nas przedmioty z ewentualnymi ustawieniami zaawansowanymi, a po chwili system pokaże nam listę użytkowników posiadających wszystkie wymienione przez nas przedmioty.

Wyszukiwarka znajduje się na stronie głównej. Aby znaleźć przedmioty, których poszukujemy, należy wpisać każdy przedmiot do kolejnego pola. Jeśli chcemy szukać większej ilości przedmiotów, należy dodać odpowiednią ilość pól wyszukiwania, klikając 'dodaj kolejny przedmiot'. Można także uściślić listę wyników wyszukiwania aukcji Allegro, przez wybranie zaawansowanych funkcji dla każdego z poszukiwanych przedmiotów, wskazując konkretną kategorię, w której przedmiot się znajduje oraz wybierając interesujące nas województwo.

Po kliknięciu 'szukaj' zobaczymy wszystkich użytkowników Allegro, posiadających poszukiwane przez nas przedmioty oraz ich aukcje z tymi przedmiotami. Lista wyników ułożona jest według ilości poszukiwanych przez nas przedmiotów, posiadanych przez sprzedawcę.

Powiadomienia o nowych aukcjach

Czasami szukamy okazji na Allegro. Nikt nie jest w stanie monitorować na bieżąco wszystkich nowych aukcji na Allegro, w poszukiwaniu prawdziwej okazji. Z pomocą po raz kolejny przychodzi Multizakup z funkcją powiadomienia o nowych aukcjach. Gdy tylko pojawi się aukcja, spełniająca Twoje oczekiwania, od razu zostaniesz powiadomiony przez email, gadu-gadu oraz przez czytnik RSS.

Dodawanie powiadomienia

Powiadomienia o nowych aukcjach na AllegroAby dodać nowe powiadomienie, należy wybrać z zakładek 'Powiadomienia', a następnie z menu powiadomień 'Dodaj powiadomienia'. Otworzy się formularz nowego powiadomienia. Na tym formularzu znajdują się następujące pola:

 • Nazwa powiadomienia - nazwa, pod jaką będzie widniało Twoje powiadomienie. Nazwa nie ma wpływu na samo powiadomienie.
 • Poszukiwany przedmiot - nazwa lub model poszukiwanego przedmiotu. Wyszukiwane są całe wyrazy.
 • Cena - Zakres cen, w jakim ma znajdować się przedmiot. Pozostawienie wartości zerowych oznacza brak ograniczeń
 • Typ - określa rodzaj poszukiwanej oferty. Może to być oferta typu AUKCJA lub KUP TERAZ lub dowolna z nich
 • Powiadom przez - sposób, w jaki chcesz być powiadamiany o nowych aukcjach.
 • Wybrane kategorie - W tym polu możesz wskazać kategorie, w których ma być wyszukiwany przedmiot

 • Moje powiadomienia

  Powiadomienia o nowych aukcjach na Allegro - lista powiadomień allegroAby przejrzeć, edytować lub usunąć swoje powiadomienia, należy z menu powiadomień wybrać 'moje powiadomienia'. Po wybraniu tej opcji zobaczysz wszystkie swoje powiadomienia.

  Na liście powiadomień widać podstawowe wybrane przez Ciebie ustawienia. Aby usunąć lub edytować dane powiadomienie, należy na nim kliknąć. Pod powiadomieniem otworzy się nowe okno. W oknie tym, można zmienić poszczególne ustawienia, klikając na wpisanych wcześniej wartościach, a następnie naciskając przycisk ZAPISZ. Jeśli chcesz natomiast usunąć powiadomienie o aukcjach na Allegro, wystarczy kliknąć czerwony krzyżyk z prawej strony okna.

  Możesz przeglądać swoje powiadomienia, klikając na ikonkę . Jeśli nie pojawiła się jeszcze żadna aukcja, spełniająca Twoich oczekiwań, ikona ta będzie szara.

  Możesz także dodać powiadomienia do czytnika RSS. Przy każdym z powiadomień znajduje się ikona , która prowadzi do kanału RSS danego powiadomienia. Na górze strony, przy napisie 'Powiadomnienia o nowych aukcjach' także znajduje się ikona kanału RSS. Jest ona powiązana z całym Twoim kanałem powiadomień - znajdują się tam wszystkie znalezione aukcje w każdym z powiadomień.  Jeśli masz więcej pytań na temat poszukiwania okazji na Allegro, zapraszam na Facebooka lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

  MultiZakup.pl 2.1 © 2012     Copyright PoloFoto.pl
  FAQ | Regulamin | Reklama | Kontakt